پنجشنبه, 24 خرداد 1403
کتابخانه
کتابخانه

در این بخش به معرفی کتاب های مرتبط با علوم مکانی (سنجش از دور، سیستم اطلاعات جغرافیایی، مدل سازی محیط زیست و اکولوژی، نقشه برداری، برنامه نویسی و...) پرداخته می شود. بیشتر کتاب های معرفی شده به زبان انگلیسی می باشند و گروه اکادمی علوم مکانی اکیدا به دانشجویان و محققان توصیه می کند تا از نسخ انگلیسی کتب استفاده کنند. چرا که بسیاری از لغات و اصطلاحات بکار رفته در این علوم متاسفانه معادل جایگزین در زبان فارسی نداشته و ترجمه آن ها در کتاب های ترجمه شده عموما مبهم و گاهی غلط می باشد.

در صورت سوال در زمینه معرفی کتاب و یا قصد همکاری در این بخش با آدرس ایمیل جهت جلوگیری از رباتهای هرزنامه محافظت شده اند، جهت مشاهده آنها شما نیاز به فعال ساختن جاوا اسکریپت دارید تماس حاصل فرمائید. 

به منظور دانلود کتاب ها به ادامه مطلب مراجعه فرمائید.

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

GPS

معرفی:

این مرجع و کتاب به توصیف سیستم موقعیت یابی جهانی (GPS)، تئوری ها، الگوریتم ها و برنامه های کاربردی می پردازد. در درجه اول به توصیف منبع-کد برنامه  KSGSoft که توسط نویسنده در مرکز تحقیقات علوم زمین (GFZ)‌ پوتسدام آلمان توسعه یافته پرداخته است. تئوری و الگوریتم مورد تجدید نظر واقع شده و برای توسعه نوین یک نرم افزار GPS با قابلیت چندین عملکرد تعمیم یافته است. برای اولین بار مفاهیم جدید مانند روش واحد و یکپارچه برای پردازش داده های GPS و الگوریتم ابهام یونوسفر، و همچنین ابهام کلی جستجوی ضوابط منتشر شده است. کتاب با موضوع ریاضی سخت، اصول پایه ی مختصات، سیستم زمان و مدار ماهواره آغاز شده است. بعلاوه با موضوعاتی همانند مشاهدات GPS، تاثیرات فیزیکی، معادلات مشاهدات، تنظیم و تصفیه، ابهام دقت، پردازش داده ها، تثبیت موقعیت حرکتی و تعیین مدار مزاحمت سروکار دارد.

 نام کتاب : GPS: Theory, Algorithms and Applications

نویسنده : Guochang Xu

انتشارات : Springer-Verlag Berlin Heidelberg 

سال انتشار: 2007

ISBN 978-3-540-72715-6 

تعداد صفحه : 340

 حجم : 14 مگابایت

 

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

Renewable Energies

معرفی:

در چند سال گذشته، آگاهی و نگرانی در مورد فرسودگی منابع طبیعی در حال افزایش است، اما این واقعیتی انکارناپذیر می باشد که هنوز هم در مورد اندازه گیری تحلیلی بحث بسیار وجود دارد و در نتیجه هنوز ثابت نشده است. با این حال،  شواهد حاکی از آن است که در حدود 8 تن سرانه کالا و اجناس در سرتاسر زمین توسط 6 میلیارد از ساکنین در حال هر نوع حرکت دادن است. که این به معنی 50 میلیارد تن جابجایی در سال می باشد. به همان مقدار نیز سالانه توسط نیروهای طبیعی مانند باد، فوران، زلزله، باران منتقل می شود. از آنجا که پروتکل کیوتو در تاریخ 16 فوریه سال 2005 به اجرا درآمد و وارد یک سرمایه گذاری در استفاده منطقی از انرژی، صرفه جویی و بهره وری شد، فرض اصلی حمایت از توسعه منابع جدید انرژی، برای اهداف KP (پروتکل کیوتو) و UNFCCC (کنوانسیون تغییرات اقلیمی) می باشد. اگر مصرف انرژی کاهش یابد منابع تجدید پذیر می تواند بخش قابل توجهی از تقاضای انرژی را پوشش دهد. فناوری های جدید (محصولات انرژی) نقش بسیار مهمی در توسعه بازار "محصولات انرژی پایدار" در راه رقابت در برابر چالش تغییرات پیش رو ایفا کند.

 نام کتاب : Renewable Energies for Central Asia Countries Economic, Environmental and Social Impacts

نویسنده : Aldo Iacomelli

انتشارات : Springer 

سال انتشار: 2005

ISBN 978-1-4020-3926-3 

تعداد صفحه : 182

 حجم : 2 مگابایت

 

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

Remote Sensing and Geospatial Technologies for Coastal Ecosystem Assessment and Management

معرفی:

در این انتشار تاریخی،  کارشناسان برجسته جزئیات چگونگی استفاده سنجش از راه دور و فن آوری های جغرافیایی مرتبط را برای ارزیابی و مدیریت اکوسیستم ساحلی شرح می دهند. این کتاب به سه بخش عمده تقسیم شده است. در بخش اول مسائل مختلف مفهومی و فنی استفاده از سنجش از دور و فن آوری های جغرافیایی در محیط زیست ساحلی مورد بررسی قرار گیرد. بخش دوم برخی از آخرین تحولات استفاده از سنجش از دور و فن آوری مکانی در مشخصه آبهای ساحلی، پوشش گیاهی غوطه ور در آب، زیستگاه های اعماق دریا، سواحل، تالاب های ساحلی و حوزه های آن به نمایش گذاشته می شود. درنهایت، در آخرین قسمت رویکرد یک حوضه آبخیز مصنوعی گسترده که در پیوند با عوامل فشارزای بالادست و واکنش پایین دست است برای ارزیابی و مدیریت یکپارچه اکوسیستم ساحلی مورد بررسی قرار می گیرد.

 نام کتاب : Remote Sensing and Geospatial Technologies for Coastal Ecosystem Assessment and Management

نویسنده : Xiaojun Yang

انتشارات : Springer 

سال انتشار: 2009

ISBN 978-3-540-88183-4 

تعداد صفحه : 561

 حجم : 45 مگابایت

 

شنبه, 13 آذر 1395 03:26

کتاب "سنجش از دور و ارزیابی دقت GIS"

نوشته شده توسط
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

Remote Sensing and GIS Accuracy Assessment

معرفی:

توسعه روش های ارزیابی دقت قوی برای اعتبار سنجی داده های مکانی نشان دهنده یک چالش دشوار برای جامعه علمی جغرافیایی است. موانع ارزیابی قوی عبارتند از مشخصات داده های پیوسته و خطاهای موضعی، که خواستار توسعه مداوم بوسیله GIS و متخصصین سنجش از دور  است.  بر اساس یک نشست ویژه تحت حمایت سازمان حفاظت از محیط زیست ایالات متحده (EPA)، سنجش از راه دور و ارزیابی دقت GIS به ارزیابی اصول مهم علمی مربوط به عملکرد ارزیابی دقت برای داده های سنجش از راه دور، تجزیه و تحلیل داده های GIS و یکپارچه سازی محصولات می پردازد. دانشمندان فدرال، ایالتی و دولت های محلی، دانشگاهی و سازمان های غیر دولتی در حال حاضر به سازماندهی بیست بخش فنی بررسی مسائل نمونه، مجموعه مرجع داده ها، لبه ها و جلوه های مرزی، ماتریس خطا و ارزیابی فازی، تجزیه و تحلیل بودجه خطا، و ارزیابی تغییر دقت تشخیص می پردازند. این کتاب به بررسی تاریخی و مسائل فنی ارزیابی دقت پرداخته و کاستی ها و مسائل فنی متعدد را مورد بحث قرار می دهد. 

 نام کتاب : Remote Sensing and GIS Accuracy Assessment

نویسندگان : Ross S. Lunetta, John G. Lyon

انتشارات : CRC Press 

سال انتشار: 2004

ISBN 9781566704434 

تعداد صفحه : 320

 حجم : 10 مگابایت

 

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

Remote Sensing Digital Image Analysis

معرفی:

کتاب تجزیه و تحلیل سنجش از راه دور تصاویر دیجیتال زمینه ی معرفی و ارزیابی کمی ماهواره و هواپیماهای بازیابی اطلاعات از راه دور را برای نیروهای غیرمتخصص فراهم می کند. از آنجا که اولین نسخه کتاب حاضر دارای پیشرفت های قابل توجهی در الگوریتم های مورد استفاده برای پردازش و تجزیه و تحلیل تصاویر سنجش از راه دور بوده است؛ با این وجود بسیاری از بنیانهای قابل ملاحظه همچنان باقی مانده اند. این نسخه جدید علاوه بر حفظ ارزش های گذشته، همراه با تکنیک های جدیدی است که می توان به یک چارچوب عملیاتی برای تجزیه و تحلیل داده های سنجش از راه دور دست یافت. این کتاب به عنوان یک متن آموزشی برای مقطع کارشناسی ارشد و دانشجویان کارشناسی ارشد طراحی شده است و به عنوان یک درمان اساسی برای کسانی که درگیر تحقیق استفاده از پردازش تصویر دیجیتال در سنجش از دور هستند می باشد. سطح ریاضی در این کتاب برای افراد غیر متخصص ارائه شده است. از آنجا که کاربران زیاد سنجش از دور از جوامع علوم زمین هستند، این متن متناسب با این زمینه مطالعه جمع آوری شده است. هر فصل جوانب مثبت و منفی داده های سنجش از راه دور را بدون رفتار الگوریمی ریاضی پوشش می دهد، اما به شیوه ای رسانا درک درستی از قابلیت ها و محدودیت ها را القا می کند.

 نام کتاب : Remote Sensing Digital Image Analysis

نویسنده : John A. Richards

انتشارات : Springer 

سال انتشار: 2006

ISBN 978-3-642-30062-2 

تعداد صفحه : 439

 حجم : 9 مگابایت

 

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

GIS-based Studies in the Humanities and Social Sciences

معرفی:

مطالعات انجام شده در علوم انسانی و علوم اجتماعی بواسطه استفاده از سیستم های اطلاعات جغرافیایی (GIS) افزایش یافته است. این کتاب ناشی از یک پروژه شش ساله تحت عنوان علوم اطلاعات مکانی برای علوم انسانی و علوم اجتماعی (SIS برای HSS) است. مطالعات بر پایه GIS در علوم انسانی و اجتماعی، از جمله جزئیات ابزارها و فرآیندها برای گسترش GIS در تحلیل اقتصادی و اجتماعی می باشد. از طریق استفاده از این کتاب، خوانندگان می توانند درک کنند که چگونه فن آوری GIS می تواند در پیشبرد مطالعات کاربرد داشته باشد. این کتاب همچنین افراد حرفه ای علوم انسانی و علوم اجتماعی را به استفاده از روش های جدید مبتنی بر GIS در تحقیقاتشان تشویق می کند.

 نام کتاب : GIS-based Studies in the Humanities and Social Sciences

نویسنده : Atsuyuki  Okabe

انتشارات : CRC Press 

سال انتشار: 2005

ISBN 9780849327131 

تعداد صفحه : 344

 حجم : 40 مگابایت

 

جمعه, 12 آذر 1395 19:40

کتاب " پردازش تصویر برای سنجش از دور "

نوشته شده توسط
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

Image Processing for Remote Sensing

معرفی:

این کتاب توسط راهبران در این زمینه و با مشارکت جمعی از کارشناسان ویرایش شده است. پردازش تصویر برای سنجش از دور به بررسی روش های جدید و غیر متعارف ریاضیات می پردازد. مطالب این کتاب شامل الگوریتم پوشش دهنده  فیزیک و ریاضی از تصاویر SAR، رفتار وسیع و بر پایه MRF جهت طبقه بندی تصویر با سنجش از دور، روش های آماری برای بهبود طبقه بندی داده های سنجش از دور، روش مبتنی بر فیلتر وینر، و دیگر روش های مدرن و روش های پردازش تصویر برای داده های سنجش از راه دور می باشد. هر فصل به بررسی یک روش برای برخورد با یک مشکل خاص در مبحث سنجش از راه دور اختصاص یافته است. این کتاب به ارائه بینش فیزیکی در مراحل ساخت تصاویر مختلف لرزه ای دیجیتال می پردازد. همچنین این کتاب به بررسی مدل سازی تصویر، طبقه بندی آماری تصویر ، تشخیص تغییر، تجزیه و تحلیل مولفه های مستقل، تجزیه و تحلیل مولفه راس، فیوژن تصویر برای طبقه بندی بهتر می پردازد. در این بررسی موضوعات منحصر به فرد مانند ارزیابی دقت، اندازه گیری اطلاعات نظری از تصاویر چند بانده و بسیاری از مسائل فصل تاکید بر تصاویر (SAR) روزنه ترکیبی رادار دارد. تداوم توسعه بر روی سنسورهای تصویر، فرصت ها و چالش را در پردازش تصویر برای سنجش از راه دور ایجاد می کند. پردازش تصویر برای سنجش از دور نه تنها اکثر  تحولات تاریخ پردازش تصویر برای سنجش از دور را ارائه می دهد بلکه بسیاری از مشکلات و چالشهای پیش رو را به خوانندگان برای مطالعه بیشتر نشان می دهد.

 نام کتاب : Image Processing for Remote Sensing 

نویسنده : C.H. Chen

انتشارات : CRC Press 

سال انتشار: 2007

ISBN 9781420066654 

تعداد صفحه : 400

 حجم : 78 مگابایت

 

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

Digital Terrain Modelling

معرفی:

این کتاب به ارائه مجموعه ای از مقالات درباره مدلسازی رقومی زمین برای حمایت از سیاست هدفمند، آموزنده و تحریک کننده توسعه دهندگان و کاربران مدل های زمین می پردازد. همچنین برای حرفه ای ها که علاقه مند به جنبه های گسترده برنامه های کاربردی مدل های زمین در حمایت از تصمیم گیری و سیاست ها هستند می تواند مفید باشد. افزایش تقاضا برای دسترسی به داده در مقیاس منطقه ای و قاره ای جهت استفاده در مدل سازی و تجزیه و تحلیل مکانی در حفاظت محیط زیست وجود دارد. فرآیندهای مهم زیست محیطی در مقیاس منطقه ای و قاره ای عمل می کنند، برای مثال تغییرات آب و هوایی، ایجاد سیل، فرسایش خاک و از این قبیل موارد که برای توسعه پایدار جامعه نیاز به اعمال سیاست و مدیریت این پروسه ها در مقیاس مربوطه می شود. 

 نام کتاب : Digital Terrain Modelling: Development and Applications in a Policy Support Environment

نویسندگان : Robert Joseph Peckham , Gyozo Jordan

انتشارات : Springer 

سال انتشار: 2007

ISBN 978-3-540-36730-7 

تعداد صفحه : 313

 حجم : 16 مگابایت

 

رای دادن به این مورد
(0 آرا)

Remote Sensing Image Analysis Including The Spatial Domain

معرفی:

تجزیه و تحلیل تصویر سنجش از راه دور عمدتا تنها با استفاده از اطلاعات طیفی در یک پیکسل بوسیله مبنای پیکسل انجام می شود. اطلاعات گرفته شده در سلول های همسایه، و یا اطلاعات در مورد الگوهای اطراف پیکسل در بهره گیری اغلب اطلاعات تکمیلی مفید است. این کتاب به ارائه طیف گسترده ای از روش های پردازش ابتکاری و پیشرفته تصویر برای محتوای اطلاعات مکانی که توسط پیکسل های همسایه در تصاویر از راه دور گرفته شده در جهت بهبود تفسیر و یا طبقه بندی تصویر می پردازد. روش های ارائه شده شامل تکنیک های مختلف تجزیه و تحلیل واریوگرام، روش های مختلف برای تعیین مقدار بافت، اپراتورهای هسته هوشمند، تکنیک های تشخیص الگو، روش تقسیم بندی تصویر، روش های زیر پیکسل، تکنیک های تجزیه و تحلیل طیفی پیشرفته مخلوط می باشد. به غیر از توضیح روش کار و جزئیات طیف گسترده ای از برنامه های کاربردی نقشه های پوشش زمین و کاربری زمین نیز ارائه شده است. نقشه برداری استفاده از زمین، برنامه های زیست محیطی مانند آلودگی فلزات سنگین، نقشه برداری شهری و برنامه های کاربردی زمین شناسی برای تشخیص تراوش هیدروکربن را تحت پوشش قرار می دهد. این کتاب برای کاربران حرفه ای ، دانشجویان دکترا و فارغ التحصیلان استفاده از تجزیه و تحلیل تصویر سنجش از دور ، تفسیر تصویر و طبقه بندی تصویر در کار خود مربوط به رشته هایی مانند جغرافیا، زمین شناسی، گیاه شناسی، بوم شناسی، جنگلداری، نقشه برداری، علوم خاک، مهندسی، شهری و برنامه ریزی منطقه ای می باشد.

 نام کتاب : Remote Sensing Image Analysis Including The Spatial Domain

نویسندگان : Steven M. de Jong, Freek D. van der Meer 

انتشارات : Springer 

سال انتشار: 2004

ISBN 978-1-4020-2560-0 

تعداد صفحه : 359

 حجم : 28 مگابایت

 

جمعه, 12 آذر 1395 10:19

کتاب "جهانی شدن و توسعه شهری"

نوشته شده توسط
رای دادن به این مورد
(0 آرا)

Globalization and Urban Development

معرفی:

اغلب تحقیقات صورت گرفته در مباحث جهانی شدن بر روی اهداف اقتصاد کلان و اقتصاد گسترده تمرکز دارد. این کتاب به بررسی یک منطقه تحت تحقیق، اثرات جهانی شدن بر شهرها و سلسله مراتب شهری ملی، اما نه منحصراً در کشورهای در حال توسعه می پردازد. بسیاری از تحقیقات جهانی شدن و توسعه شهری بر روی "شهرهای جهانی" (به عنوان مثال نیویورک، لندن، پاریس، توکیو) می باشد که بر آنچه در سایر نقاط جهان اتفاق می افتد متمرکز شده است. در مقابل، به نظر می رسد این تحقیق در شهرها درحال پایان روند جهانی شدن باشد. یافته کلی این است که شهرهای بزرگ، در تعادل، از جهانی شدن بهره مند می شوند، اگر چه در برخی موارد هزینه گسترش نابرابری فضایی را دارند.

 نام کتاب : Globalization and Urban Development

نویسندگان : Harry W. Richardson, Chang-Hee C. Bae

انتشارات : Springer 

سال انتشار: 2005

ISBN 978-3-540-28351-5 

تعداد صفحه : 322

 حجم : 4 مگابایت

 

<< شروع < قبلی 1 2 3 4 5 6 7 8 بعدی > انتها >>
صفحه 1 از 8

ورود به سایت

اطلاعات پروفایل

Application afterLoad: 0.000 seconds, 0.42 MB
Application afterInitialise: 0.043 seconds, 4.20 MB
Application afterRoute: 0.056 seconds, 5.33 MB
Application afterDispatch: 0.249 seconds, 11.74 MB
Application afterRender: 0.369 seconds, 16.95 MB

حافظه مصرف شده

17849016

74 پرس و جوهای ثبت شده

 1. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '93c6853buphsk4kqgphg98esv2'
 2. DELETE
    FROM jos_session
    WHERE ( TIME < '1718270310' )
 3. SELECT *
    FROM jos_session
    WHERE session_id = '93c6853buphsk4kqgphg98esv2'
 4. INSERT INTO `jos_session` ( `session_id`,`time`,`username`,`gid`,`guest`,`client_id` )
    VALUES ( '93c6853buphsk4kqgphg98esv2','1718271210','','0','1','0' )
 5. SELECT *
    FROM jos_components
    WHERE parent = 0
 6. SELECT folder AS TYPE, element AS name, params
    FROM jos_plugins
    WHERE published >= 1
    AND access <= 0
    ORDER BY ordering
 7. SELECT *
    FROM `jos_rsfirewall_configuration`
 8. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND menuid = 0
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 9. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND menuid = 0
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 10. SELECT `extension`, `file`, `type`
    FROM `jos_rokcommon_configs`
    ORDER BY `priority`
 11. SELECT `ip`
    FROM jos_rsfirewall_lists
    WHERE (`ip`='44.221.73.157' OR `ip` LIKE '%*%')
    AND `type`='1'
    AND `published`='1'
 12. SELECT `ip`
    FROM jos_rsfirewall_lists
    WHERE (`ip`='44.221.73.157' OR `ip` LIKE '%*%')
    AND `type`='1'
    AND `published`='1'
 13. SELECT `ip`, `reason`
    FROM jos_rsfirewall_lists
    WHERE (`ip`='44.221.73.157' OR `ip` LIKE '%*%')
    AND `type`='0'
    AND `published`='1'
 14. SELECT *
    FROM jos_rsfirewall_hashes
    WHERE `type`='1.5.26'
 15. SELECT *
    FROM jos_rsfirewall_hashes
    WHERE `type`='1.5.26'
 16. SELECT *
    FROM jos_rsfirewall_hashes
    WHERE `type`='protect'
 17. SELECT *
    FROM jos_rsfirewall_hashes
    WHERE `type`='protect'
 18. SELECT m.*, c.`option` AS component
    FROM jos_menu AS m
    LEFT JOIN jos_components AS c
    ON m.componentid = c.id
    WHERE m.published = 1
    ORDER BY m.sublevel, m.parent, m.ordering
 19. SELECT `ip`
    FROM jos_rsfirewall_lists
    WHERE (`ip`='44.221.73.157' OR `ip` LIKE '%*%')
    AND `type`='1'
    AND `published`='1'
 20. SELECT `ip`
    FROM jos_rsfirewall_lists
    WHERE (`ip`='44.221.73.157' OR `ip` LIKE '%*%')
    AND `type`='1'
    AND `published`='1'
 21. SELECT template
    FROM jos_templates_menu
    WHERE client_id = 0
    AND (menuid = 0 OR menuid = 180)
    ORDER BY menuid DESC
    LIMIT 0, 1
 22. SELECT id, parent_id, VALUE, name, lft, rgt
    FROM jos_core_acl_aro_groups
    WHERE id=23
 23. SELECT id
    FROM jos_k2_categories
    WHERE published=1
    AND trash=0
    AND access<=0
 24. SELECT *
    FROM jos_k2_categories
    WHERE id = '51'
 25. SELECT *
    FROM jos_k2_categories
    WHERE parent=51
    AND published=1
    AND trash=0
    AND access<=0  
    ORDER BY  id ASC
 26. SELECT id
                                                 
    FROM jos_k2_categories
                                                 
    WHERE parent IN (51)
                                                 
    AND id NOT IN (51)
                                                                 
    AND published=1
                                                                 
    AND trash=0
    AND access<=0
 27. SELECT i.*, c.name AS categoryname,c.id AS categoryid, c.alias AS categoryalias, c.params AS categoryparams
    FROM jos_k2_items AS i RIGHT JOIN jos_k2_categories AS c
    ON c.id = i.catid
    WHERE i.published = 1
    AND i.access <= 0
    AND i.trash = 0
    AND c.published = 1
    AND c.access <= 0
    AND c.trash = 0
    AND ( i.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR i.publish_up <= '2024-06-13 09:33:30' )
    AND ( i.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR i.publish_down >= '2024-06-13 09:33:30' )
    AND c.id IN (51)
    ORDER BY i.created DESC
    LIMIT 0, 10
 28. SELECT COUNT(*)
    FROM jos_k2_items AS i RIGHT JOIN jos_k2_categories c
    ON c.id = i.catid
    WHERE i.published = 1
    AND i.access <= 0
    AND i.trash = 0
    AND c.published = 1
    AND c.access <= 0
    AND c.trash = 0
    AND ( i.publish_up = '0000-00-00 00:00:00' OR i.publish_up <= '2024-06-13 09:33:30' )
    AND ( i.publish_down = '0000-00-00 00:00:00' OR i.publish_down >= '2024-06-13 09:33:30' )
    AND c.id IN (51)
 29. SELECT tag.*
                 
    FROM jos_k2_tags AS tag
                  JOIN jos_k2_tags_xref AS xref
    ON tag.id = xref.tagID
                 
    WHERE tag.published=1
                 
    AND xref.itemID = 354
    ORDER BY xref.id ASC
 30. SELECT *
    FROM jos_k2_rating
    WHERE itemID = 354
 31. SELECT *
    FROM jos_users
    WHERE id = '62'
 32. SELECT id, gender, description, image, url, `group`, plugins
    FROM jos_k2_users
    WHERE userID=62
 33. SELECT COUNT(*)
    FROM jos_k2_comments
    WHERE itemID=354
    AND published=1
 34. SELECT g.*
    FROM jos_core_acl_aro_groups AS g
    INNER JOIN jos_core_acl_groups_aro_map AS gm
    ON gm.group_id = g.id
    INNER JOIN jos_core_acl_aro AS ao
    ON ao.id = gm.aro_id
    WHERE ao.VALUE='62'
    ORDER BY g.id
 35. SELECT *
    FROM jos_jcomments_settings
 36. SELECT COUNT(*)

    FROM jos_jcomments AS c

    WHERE c.object_id = 354
    AND c.object_group = 'com_k2'
    AND c.published = 1
 37. SELECT tag.*
                 
    FROM jos_k2_tags AS tag
                  JOIN jos_k2_tags_xref AS xref
    ON tag.id = xref.tagID
                 
    WHERE tag.published=1
                 
    AND xref.itemID = 353
    ORDER BY xref.id ASC
 38. SELECT *
    FROM jos_k2_rating
    WHERE itemID = 353
 39. SELECT COUNT(*)
    FROM jos_k2_comments
    WHERE itemID=353
    AND published=1
 40. SELECT COUNT(*)

    FROM jos_jcomments AS c

    WHERE c.object_id = 353
    AND c.object_group = 'com_k2'
    AND c.published = 1
 41. SELECT tag.*
                 
    FROM jos_k2_tags AS tag
                  JOIN jos_k2_tags_xref AS xref
    ON tag.id = xref.tagID
                 
    WHERE tag.published=1
                 
    AND xref.itemID = 352
    ORDER BY xref.id ASC
 42. SELECT *
    FROM jos_k2_rating
    WHERE itemID = 352
 43. SELECT COUNT(*)
    FROM jos_k2_comments
    WHERE itemID=352
    AND published=1
 44. SELECT COUNT(*)

    FROM jos_jcomments AS c

    WHERE c.object_id = 352
    AND c.object_group = 'com_k2'
    AND c.published = 1
 45. SELECT tag.*
                 
    FROM jos_k2_tags AS tag
                  JOIN jos_k2_tags_xref AS xref
    ON tag.id = xref.tagID
                 
    WHERE tag.published=1
                 
    AND xref.itemID = 351
    ORDER BY xref.id ASC
 46. SELECT *
    FROM jos_k2_rating
    WHERE itemID = 351
 47. SELECT COUNT(*)
    FROM jos_k2_comments
    WHERE itemID=351
    AND published=1
 48. SELECT COUNT(*)

    FROM jos_jcomments AS c

    WHERE c.object_id = 351
    AND c.object_group = 'com_k2'
    AND c.published = 1
 49. SELECT tag.*
                 
    FROM jos_k2_tags AS tag
                  JOIN jos_k2_tags_xref AS xref
    ON tag.id = xref.tagID
                 
    WHERE tag.published=1
                 
    AND xref.itemID = 350
    ORDER BY xref.id ASC
 50. SELECT *
    FROM jos_k2_rating
    WHERE itemID = 350
 51. SELECT COUNT(*)
    FROM jos_k2_comments
    WHERE itemID=350
    AND published=1
 52. SELECT COUNT(*)

    FROM jos_jcomments AS c

    WHERE c.object_id = 350
    AND c.object_group = 'com_k2'
    AND c.published = 1
 53. SELECT tag.*
                 
    FROM jos_k2_tags AS tag
                  JOIN jos_k2_tags_xref AS xref
    ON tag.id = xref.tagID
                 
    WHERE tag.published=1
                 
    AND xref.itemID = 349
    ORDER BY xref.id ASC
 54. SELECT *
    FROM jos_k2_rating
    WHERE itemID = 349
 55. SELECT COUNT(*)
    FROM jos_k2_comments
    WHERE itemID=349
    AND published=1
 56. SELECT COUNT(*)

    FROM jos_jcomments AS c

    WHERE c.object_id = 349
    AND c.object_group = 'com_k2'
    AND c.published = 1
 57. SELECT tag.*
                 
    FROM jos_k2_tags AS tag
                  JOIN jos_k2_tags_xref AS xref
    ON tag.id = xref.tagID
                 
    WHERE tag.published=1
                 
    AND xref.itemID = 348
    ORDER BY xref.id ASC
 58. SELECT *
    FROM jos_k2_rating
    WHERE itemID = 348
 59. SELECT COUNT(*)
    FROM jos_k2_comments
    WHERE itemID=348
    AND published=1
 60. SELECT COUNT(*)

    FROM jos_jcomments AS c

    WHERE c.object_id = 348
    AND c.object_group = 'com_k2'
    AND c.published = 1
 61. SELECT tag.*
                 
    FROM jos_k2_tags AS tag
                  JOIN jos_k2_tags_xref AS xref
    ON tag.id = xref.tagID
                 
    WHERE tag.published=1
                 
    AND xref.itemID = 347
    ORDER BY xref.id ASC
 62. SELECT *
    FROM jos_k2_rating
    WHERE itemID = 347
 63. SELECT COUNT(*)
    FROM jos_k2_comments
    WHERE itemID=347
    AND published=1
 64. SELECT COUNT(*)

    FROM jos_jcomments AS c

    WHERE c.object_id = 347
    AND c.object_group = 'com_k2'
    AND c.published = 1
 65. SELECT tag.*
                 
    FROM jos_k2_tags AS tag
                  JOIN jos_k2_tags_xref AS xref
    ON tag.id = xref.tagID
                 
    WHERE tag.published=1
                 
    AND xref.itemID = 346
    ORDER BY xref.id ASC
 66. SELECT *
    FROM jos_k2_rating
    WHERE itemID = 346
 67. SELECT COUNT(*)
    FROM jos_k2_comments
    WHERE itemID=346
    AND published=1
 68. SELECT COUNT(*)

    FROM jos_jcomments AS c

    WHERE c.object_id = 346
    AND c.object_group = 'com_k2'
    AND c.published = 1
 69. SELECT tag.*
                 
    FROM jos_k2_tags AS tag
                  JOIN jos_k2_tags_xref AS xref
    ON tag.id = xref.tagID
                 
    WHERE tag.published=1
                 
    AND xref.itemID = 345
    ORDER BY xref.id ASC
 70. SELECT *
    FROM jos_k2_rating
    WHERE itemID = 345
 71. SELECT COUNT(*)
    FROM jos_k2_comments
    WHERE itemID=345
    AND published=1
 72. SELECT COUNT(*)

    FROM jos_jcomments AS c

    WHERE c.object_id = 345
    AND c.object_group = 'com_k2'
    AND c.published = 1
 73. SELECT params
    FROM jos_components AS c
    WHERE c.OPTION='com_widgetkit'
 74. SELECT id, title, module, POSITION, content, showtitle, control, params
    FROM jos_modules AS m
    LEFT JOIN jos_modules_menu AS mm
    ON mm.moduleid = m.id
    WHERE m.published = 1
    AND m.access <= 0
    AND m.client_id = 0
    AND ( mm.menuid = 180 OR mm.menuid = 0 )
    ORDER BY POSITION, ordering

فایل های زبان بارگزاری شدند

Untranslated Strings Diagnostic

هیچ

Untranslated Strings Designer

هیچ